fbpx

U tohoto projektu se opět ukázalo, že řešit interiér v dostatečném předstihu s sebou nese spoustu výhod. Klienti přišli ještě ve fázi rozpracovaného projektu, pro který zatím nebylo vydáno stavební povolení. To nám kromě menších úprav v dispozicích umožnilo zasáhnout také do velikosti a rozmístění oken. 

 

Klienti měli od začátku poměrně jasnou představu o svém bydlení – chtěli interiér světlý, vzdušný, v teplých odstínech, ale zároveň kladli důraz na jeho praktičnost. Ve všech řešených místnostech proto převažují minimalisticky řešené uzavřené úložné prostory. Koupelnám vládnou velkoformátové obklady v dekoru jemného kamene, které jsou doplněny páskovou mozaikou ze stejné série. Hlavnímu obytnému prostoru dominuje kuchyň s velkým ostrůvkem s pracovní deskou z odolného kompaktního laminátu. Pro maximální využití tohoto materiálu jsou z něj navrženy i desky pod umyvadly v koupelnách. 

 

Vzhledem k tomu, že jsou klienti velkými fanoušky hudby, neobešlo se zpracování návrhu bez návštěvy showroomu s audio technikou. V sádrokartonovém podhledu v kuchyni a větší koupelně budou zabudovány vestavné reproduktory, audiotechnikou bude doplněna i navržená televizní sestava.

  • místo

    Velká Bíteš | CZ

  • studie

    2023